ÚvodDoprava

Doprava

DOPRAVA ZDARMA

Zboží z naší nabídky na eshopu v hodnotě nad 2 000,- Kč vám doručíme zcela zdarma až k vám domů! Naše zboží pro Vás je velmi cenné, proto k přepravě využíváme buď vlastní přepravu nebo zkušené a ověřené přepravce, kteří zajistí přepravu ve stanoveném termínu a v požadované kvalitě.

 

VÝBĚR DOPRAVY

Při výběru vašich oblíbených hodinek si můžete zvolit také způsob přepravy. Aktuálně nabízíme následující možnosti:

  • Osobní odběr (Prodejna OK Time, Kostelní 15, Nový Jičín)
  • PPL (doručení až k Vám domů)
  • Česká pošta - balík do ruky
  • Česká pošta - balík na poštu

Další možnosti přepravy pro Vás připravujeme.

 

INFORMACE O BALÍČKU

  • Nechceme Vás rušit telefonátem, napsaná informace je jistější. Vše důležité ohledně doručení našeho balíčku se dozvíte z našeho emailu, případně SMS.
  • Rádi Vám sdělíme informaci, že je Váš objednaný balíček již na cestě. Potřebujeme k tomu jen správné telefonní číslo a email, které zadáváte při nákupu v eshopu.
  • Prosíme o vyplnění přesné adresy. Pokud není Vaše adresa na mapě, nebo Vaše jméno na zvonku, dejte nám o tom předem vědět v poznámce při vyplnění objednávky. Děkujeme.

 

BLIŽŠÍ INFORMACE O MOŽNOSTI PŘEPRAVY

OSOBNÍ ODBĚR (REZERVACE NA PRODEJNĚ)

- objednané zboží  si můžete rezervovat na prodejně OK Time, s.r.o. , Kostelní 15, Nový Jičín. Učiníte tak při vyplnění objednávky tím, že zakliknete při výběru přepravy volbu "Rezervace na prodejně"

- Vaše hodinky budou u nás rezervovány k osobnímu vyzvednutí na prodejně, a my se budeme těšit na Vaši návštěvu.

 

PPL (PARCEL PRIVATE)

- objednaný produkt můžete sledovat během své cesty k Vám na stránkách Sledování zásilky doručované přes přepravní společnost PPL

- SLEDOVAT ZÁSILKU můžete tak, že po kliknutí na uvedený odkaz výše zadáte číslo zásilky do políčka v levé části horní lišty na webových stránkách společnosti PPL

 

ČESKÁ POŠTA

Sledování zásilky Česká pošta - Vaši zásilku můžete sledovat z pohodlí Vašeho domova zde Sledování zásilky doručované přes Českou poštu

  • Balík do rukyceska-posta-balik-do-ruky

- odeslané zboží je přepravováno od nás až přímo k Vám domů. Nemusíte se o nic starat, dodání zajistí Česká pošta.

- doručení balíku zajistíme na jakoukoliv adresu v ČR.

- po převzetí zboží zasílá přepravce našim zákazníkům SMS nebo e-mail s informací o pohybu balíku, případně můžete Vaši zásilku sledovat také zde.

 

  • Balík na poštuceska-posta-balik-na-postu

- při výběru dopravy jako "Balík na poštu" si zvolíte dodání zboží na poštu, která je Vám nejblíže. Na této poště si můžete zboží v potvrzeném termínu vyzvednout, informace o termínu vyzvednutí získáte prostřednictvím SMS, případně emailem.

- po převzetí zboží zasílá přepravce našim zákazníkům SMS nebo e-mail s informací o pohybu balíku, případně můžete Vaši zásilku sledovat také zde.

 

Kam dál?

Možnosti platby na eshopu centrumhodinek.cz

Přejít do katalogu hodinek