ÚvodPánské hodinky

Garmin Quatix3 s GPS

Garmin Quatix3 s GPS

010-01338-1B

Určení (pro koho)Pánské
Dámské
ZnačkaGarmin
V prodeji odkvěten 2016
Vodotěsnost100M / 10ATM (plavání)
Hmotnost85 g (středně těžké)
Záruka2 roky (24 měsíců)
Autorizovaný prodejce
Garmin Quatix3 s GPS
Prodej tohoto produktu byl již ukončen

Představujeme Vám hodinky Garmin Quatix3 s GPS

Garmin quatix3 jsou chytré SmartWatch, jachtařské GPS hodinky pro jachtaře, surfaře, rybáře a všechny sportovce jak na vodě, tak na souši. Jsou postavené na konceptu úspěšných multisportovních hodinek Garmin fénix3. Nabízí podobný vzhled a funkční výbavu a navíc uživatelsky přívětivé navigační a námořní aplikace, a speciální jachtařské funkce. Mezi tyto funkce patří například hlídání kotvy, závodní jachtařské stopky, funkce startovní linie, asistent obrátek pro plachetnice, další funkce pro rybáře, včetně 3-osého elektronického kompasu, výškoměru, barometru, funkci "Zadej a jdi", a TrackBack (návrat zpět). Nabízí možnost bezdrátového propojení s kompatibilní lodní elektronikou a sledování důležitých údajů na zápěstí ruky.

Obsah balení:

  • Quatix 3 s modrý silikonový řemínek
  • A/C adapter + napájecí a datový USB kabel
  • kožený černý řemínek
  • nástroje na výměnu řemínků
  • návod k použití


Během pobřežní plavby, ale i mimo loď hodinky na displeji zobrazí příchozí volání, sms zprávy, emaily a další notifikace. Pokud máte loď navíc vybavenou stereo systémem FUSION®, můžete jej pomocí hodinek Garmin quatix3 jednoduše ovládat. A nejen to, hodinky Garmin quatix3 jsou multisportovní chytré hodinky, které dokáží podrobně měřit a vyhodnotit turistiku, běh, jízdu na kole, jízdu na lyžích, plavání, golf, veslování a řadu dalších aktivit. Při sportech, jako je běh, cyklistika, plavání nebo veslování umí hodinky měřit jak vnitřní, tak i venkovní tréninky. Při vyhodnocení kondice dokáží hodinky poskytnout řadu podrobných výkonnostních parametrů, jako je VO2Max, laktátový práh, doporučená doba regenerace, stress skóre, tréninkový efekt a další.
Díky vestavěnému barometrickému výškoměru a elektronickému náměrovému kompasu můžete hodinky využít i pro outdoorové aktivity, jako jsou výlety do přírody nebo vysokohorská turistika. Vestavěný vysoce citlivý GPS/GLONASS přijímač nabízí základní navigační funkce, ke kterým patří navigace na bod, po trase nebo návrat do výchozího bodu po prošlé trase. Bezdrátová technologie ANT+ umožňuje připojit dodatečná bezdrátová čidla s možností měření srdečního tepu, okolní teploty či cyklistického výkonu. S pomocí programovatelné platformy IQ CONNECT je do hodinek možné hodinky rozšířit o řadu doplňkových vzhledů, funkcí a aplikací. Výhodou hodinek Garmin quatix3 je, že se dají na ruce nosit i mimo sportovní aktivity. Vzhledem ke svému střízlivému vzhledu vypadají na ruce dobře i v kombinaci s košilí nebo sakem. Přes širokou nabídku funkcí a využití mají hodinky vynikající výdrž a odolnost. Na jedno nabití jsou schopné fungovat až 6 týdnů v režimu hodinek, 20 hodin s plně zapnutým GPS přijímačem nebo až 50 hodinek provozu v úsporném GPS režimu UtraTrac. Hodinky fungují i bez nutnosti neustálého propojení s chytrým telefonem, funkce založené na propojení s chytrým telefonem fungují jako doplňkové.

Garmin Quatix 3 se tak stává praktickým pomocníkem pro milovníky vodních sportů. Nabízí množství funkcí Triatlon pro běh, chůzi, plavání a fitness tracker s možností sledování počtu kroků, spálených kalorií a vyšlých pater, čímž se tyto sportovní hodinky stávají všestranným partnerem ke sledování a zobrazení Vašich denních i sportovních aktivit.DŮLEŽITÉ JACHTAŘSKÉ FUNKCE

PROPOJENÍ S LODNÍ ELEKTRONIKOU
Sdílení dat z NMEA 2000® sítě pomocí ANT přenosu a kompatibilní námořní elektroniky značky Garmin.
NÁMOŘNÍ VZHLEDY/DATA                  
Možnost dohrání široké škály jachtařských vzhledů hodinek, jako například Jolly Roger, chartplotter, GNX nebo wind gauge.
PŘÍLIVY/ODLIVY                                    
Možnost dohrání aktuálních dat o přílivech/odlivech přímo do hodinek prostřednictvím smartphone. Po dohrání jsou v hodinkách k dispozici aktuální informace pro příštích 7 dnů bez nutnosti dalšího propojení s mobilním telefonem.
FUNKCE PRO PLACHETNICE                
 Asistent obrátek, rychlost, vzdálenost, závodní odpočet, vzdálenost do startovní linie, čas do startu.
RYBÁŘSKÉ FUNKCE                              
Závodní stopky a záznam úlovků poskytují přehled o úlovku a zbývajícím čase do konce rybářského závodu.
KOTEVNÍ FUNKCE                                  
Hodinky hlídají tažení kotvy a upozorní posádku ve chvíli, když se loď začne nechtěně pohybovat. Hodinky současně obsahují budík a aplikaci pro výpočet délky kotevního lana.
MUŽ PŘES PALUBU                              
Funkce Muž přes palubu dostupná stištěním a podržením jediného tlačítka. Automaticky ukládá aktuální pozici a zapíná navigaci zpět k místu, kde byla funkce aktivována.
SUP/VESLOVÁNÍ                                    
Měření a vyhodnocení veslování a SUP (pádlování na prkně) - počítadlo záběrů, kadence, efektivita, vzdálenost na záběr atd.
 VIRB® OVLÁDÁNÍ                                  
Bezdrátové ovládání akčních kamer Garmin VIRB® X a VIRB XE, které jsou schopné zaznamenat video, včetně informací o rychlosti, trase, teplotě, srdečním tepu a dalších veličinách.DŮLEŽITÉ FUNKCE HODINEK


EXO™ ANTÉNA  GPS/GLONASS je součástí těla hodinek a díky této konstrukci zvládá rychleji a přesněji vypočítat pozici.
CONNECT IQ™ - pomocí této aplikace můžete upravit vzhled svých hodinek. Změňte si widgety, datová pole a další aplikace.
SMART FUNKCE - automatické bezdrátové odesílání tréninkových dat na tréninkový server Garmin Connect™ a Garmin Connect Mobile™, možnost živého sledování pozice sportovce na trati, sdílení dat na sociálních sítích, Smart notifikace se zobrazením příchozích/ztracených volání, sms zpráv, emailů a dalších připomínek přímo na displeji hodinek.
GARMIN CHROMA DISPLEJ 1.2" - barevný displej s vysokým rozlišením a vynikající čitelností na slunci.
BEZDRÁTOVÉ PROPOJENÍ - přes Wi-Fi® a Bluetooth® sítě je možné automaticky synchronizovat data z hodinek, aktualizovat software a nahrávat zaznamenané tréninky na tréninkový server Garmin Connect™ a Garmin Connect Mobile™.
MĚŘENÍ CELODENNÍHO POHYBU Použijte fénix3 pro vyhodnocení denních pohybových aktivit, jako je každodenní počet kroků, spálené kalorie, prošlá vzdálenost, upozornění na déle trvající nečinnost nebo měření délky a kvality spánku během noci.
ODOLNOST PROTI VODĚ Odolné proti vodě do 10 ATM/100 metrů2; hodinky jsou vhodné pro souvislé plavání.
ŽIVOTNOST BATERIÍ Dobíjecí LiIon akumulátor s výdrží až 20 hodin GPS módu (měření 1x za vteřinu), až 50 hodin v UltraTrac™ módu, až 6 týdnů v režimu hodinek nebo až 3 týdny v režimu smartwatch.
NAVIGACE + ABC Vysocecitlivý GPS/GLONASS přijímač, vestavěný barometr s automatickou kalibrací výškoměru, vestavěný 3-osý elektromagnetický kompas.DŮLEŽITÉ SPORTOVNÍ FUNKCE
 

GPS SPORTTESTER - v reálném čase poskytují informace o čase, stopkách, tempu, spálených kaloriích, rychlosti, srdečním tepu, nadmořské výšce a dalších veličinách. Hodinky jsou schopné vyhodnotit jak outdoorové, tak i vybrané indoorové aktivity.
POKROČILÝ TRÉNINK - v případě propojení s HRM-Run™ snímačem srdečního tepu je fénix3 schopen vyhodnotit pokročilá tréninková data, jako je doporučená doba odpočinku, test regenerace během prvních 10 minut zátěže, odhad závodních výsledků nebo odhad hodnoty VO2Max.
2. GENERACE RUNNING DYNAMICS - chcete znát čas kontaktu nohy se zemí, výšku odrazu, délku kroku, vyvážení kontaktu se zemí levé/pravé nohy a řadu dalších běžeckých parametrů? S novými běžeckými funkcemi hodinek fénix3 je to hračka.
VIRTUÁLNÍ TRÉNINKOVÝ PARTNER® - tréninkový nástroj Virtual Partner umožňuje nastavit plánovaný čas, vzdálenost, tempo/rychlost a soutěžit na trati proti virtuálnímu partnerovi, který se zobrazí na displeji a pohybuje se konstantní nastavenou rychlostí/tempem.
INDOOR TRÉNINK/LYŽAŘSKÉ A SNOWBOARDOVÉ/PLAVECKÉ/GOLFOVÉ

Analogový i digitální ciferník je možné upravit, změnit barvy a zvýraznění displeje, a také změnit svůj styl.

Sons of Fishes Watch Face - Garmin quatix 3

Nyní můžete vyrazit na loď a prožít společně s hodinkami Garmin jednu z Vašich dalších jachtařských zážitků.

Prohlédněte si také video určené námořním hodinkám Garmin Quatix3

Technické parametry Garmin Quatix3 s GPS

Obecné
Vodotěsnost100M / 10ATM (plavání)
Hmotnost85 g (středně těžké)
Balení obsahujeOriginální hodinky a krabička, záruční list a český návod
Pouzdro
Pouzdro (materiál)plast
Barva pouzdračerná se stříbrnou lunetou
Sklíčkosafírové
Tvar pouzdrakulatý
Šířka a délka51 x 51 mm (velké)
Výška pouzdra16 mm
Ciferník
Číselník / displejdigitální
Displej (typ)transflektivní MIP (memory-in-pixel)
negativní mód
barevný LCD
Průměr displeje30,4 mm (1.2")
Rozlišení displeje218 x 218 pix
Dotykový displejne
Podsvícený displejano
Barva číselníkučerná
Náramek
Řemínek (materiál)kůže
silikon
Barva řemínku / tahumodrá
tyrkysová modrá
černá
Obvod22,5 cm
Min.obvod13,5 cm
Šířka náramku26 mm
Typ zapínánístandardní přezka
Pohon / strojek
Pohonbateriový (quartz)
Bateriedobíjecí Li-Ion 300 mAh
Výdrž baterieaž 50 hodin se zapnutým GPS v UltraTrac módu
až 6 týdnů v režimu hodinek
až 20h se zapnutým GPS v trénikovém módu
Funkce
Příliv a odlivDatumovkaTeploměrKontrola stavu baterieAlarm (budík)Režim 12/24Den v týdnuVýškoměrOdpočítávací stopkyBarometrStopkyGPSOsvětleníBluetoothMezičasKompas24h ciferník
Rozšířené parametry produktu
Akcelerometrano
AnténaEXO™ (je součástí kovové lunety kolem displeje)
Paměť (vestavěná)32 MB (23 MB využitelných)
Slot pro paměťovou kartuNe
Využitelná vnitřní paměť20 MB
Provozní teplota-20°C až +55°C
Vysocecitlivý přijímačAno
Vysocecitlivý přijímač GPSAno
Vysocecitlivý přijímač GLONASSAno
Dodatečné funkce
Sportovní aktivitychůze
turistika
běh
lezení
jachting
běžky
lyžování
cyklistika (kolo)
plavání
Časové funkcebudík
minutka (odpočítávací stopky)
datum
kalendář (den/datum)
čas 12/24h
Stopky s přesností 1/100 sekundy
Měření denních aktivitAno
KompasGPS (popř.Glonass)
Ano
Barometrický výškoměr / barometrAno
Smart notifikaceemail
příchozí hovor
Ano
sms
Východ / západ slunceAno
Alarm na bouři (přes Bluethooth® ze smartfonu)Ano
volitelně*
Najít můj telefonAno
Doplňkové vlastnosti
Vibrační upozorněníano
Odolné proti otřesůmano
(6G)
Auto Pause® (zast. trénink podle rychl.)Ano
Custom POIs (možnost přidat body zájmu)Ano
Multi-sport (jízda, chůze, kolo, loď, atd.)Ano
Osobní rekordyAno
UltraTrac™Ano
Virtual Partner® (závod proti rychlosti/tempu)Ano
Virtual Racer™ (závod proti nahrané aktivitě)Ano
Lov/ryby kalendářAno
Slunce/Měsíc infoAno
Tabulky příliv/odlivNe
Výpočet plochyAno
Zobrazení předpovědi počasí - déšť/teploty (přes Bluethooth® ze smartfonu)volitelně*
Ano
Spojení / připojení / propojení
Bezdrátové propojení mezi navigacemiAno
Bezdrátové připojení ANT+Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth®Ano
Bezdrátové připojení Wi-Fi®ano
Garmin Connect IQ™ (kompatibilita s PC, MAC, mobile app)Ano
PC propojeníUSB
Mapy
BasemapaAno
Mapy předinsalovanéNe
Další mapy v dodávceNe
Práce s rastrovou mapouNe
Waypointy/oblíbené/pozice1000
Běžecké funkce
Dynamika běhu - Running DynamicsAno - 2. generace
Měření běhu/chůze na trenažéru/v budověAno
MetronomAno
Odhad VO2 max - z běhuano
pouze s hrudním pásem
Odhad výkonnosti přímo při aktivitěNe
Trénink běh/chůze i s nast. alarmem (indiánský běh/dlouhý běžecký trénink)Ano
Virtual Pacer™ (závod proti tempu)Ano
Plavecké funkce
Plavání: bazén (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas, volitelně tep)Ano
Plavání: příroda (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas, volitelně tep)Ano
Plavecké způsoby - rozpoznáníano
Plavecký trénink: čas/vzdálenost (nácvik nohou, jedné ruky, netypické způsoby)Ano
Cyklistické funkce
SegmentyNe
Outdorové funkce
Podpora pro GeocachingNe
25
Asistent obrátek pro plachetniceAno
OdpočítáváníAno
Virtuální startovní čáraAno
Námořní funkce
Automatická aktivace "Muž přes palubu"Ano
NMEA kompatibilitaAno
Přílivové grafyAno
Vestavěný barometr zpřesňuje stav přílivu a odlivuAno
Navigační funkce
Track log - Záznam trasy / Aktivity10.000 bodů/100 tras
TrackBack® (návrat zpět po stejné trase)Ano
Automatický přepočet trasyNe
FotonavigaceNe
Možnost přidat body zájmuAno
Trasy (naplánované / počet)30
Snímače
Počítadlo vyšlých pater / změn nadm. výškyAno (při chůzi o každé 3m nahoru)
Tempe™ podpora snímače teploty (externí)Ano
volitelně
Snímač výkonu wattmetr Vector™Ano
volitelně*
Audio
Hlasové pokynyNe
Ovládání hudbyAno
Video
Kompatibilita s kamerami VIRB®Ano