ÚvodPánské hodinky

Garmin vívokí

Garmin vívokí

010-01291-00

ZnačkaGarmin
Hmotnost26 g (lehké)
Záruka2 roky (24 měsíců)
Autorizovaný prodejce
Garmin vívokí
Prodej tohoto produktu byl již ukončen

Představujeme Vám hodinky Garmin vívokí

Garmin představil nejmenší elekronický krokoměr ve své nabídce, kerý při nošení v kapse či na opasku měří celodenní pohyb.

Monitor denní aktivity, bez nutnosti nabíjení
 

  • Baterie na 1 rok provozu
  • Zaznamená vzdálenost
  • Počítá kroky
  • Vypočítá kalorie
  • Motivuje k lepším výkonům
  • Zobrazuje výzvu k pohybu
  • Bluetooth přenos do telefonu

Garmin vívokí je inteligentní příslušenství, které při nošení na opasku nebo v kapse monitoruje pohybové aktivity. Ve spojení s mobilním telefonem Vám ukáže kolik jste za den udělali kroků, jakou jste zdolali vzdálenost a kolik jste při tom spálili kalorií. Na těle přístroje naleznete 5 stavových diod, které Vás upozorňují na neaktivitu. Garmin vívokí je pro běžný život přizpůsobený jak životností baterií (1 rok), tak i odolností vůči vodě (50m). Dá se použít i pro větší skupinu lidí, kteří se pak mohou mezi sebou porovnávat.

uvodSplnitelné cíle:

vivofit-cilGarmin vívokí je na základě zaznamenaných dat schopen automaticky nastavit denní cíl, který je pro uživatele splnitelný. Pomocí pravidelného vyhodnocení aktivit a individuálního přizpůsobení denního cíle se vívokí snaží svého majitele postupně motivovat k dosažení zdravějšího životního stylu.Je čas se hýbat:

diodyVýzkumy ukazují, že delší čas strávený bez pohybu, jako je například strnulý sed u počítače, má negativní vliv na lidské zdraví. Negativní vliv lze snížit krátkými přestávkami vyplněnými nenáročnými pohybovými aktivitami. Garmin vívokí sleduje čas, po který se nehýbáte a včas svého majitele na potřebu přestávky graficky upozorní.Roční životnost baterie:

vivofit-baterieGarmin vívokí je použitelný 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. V plnohodnotném režimu použití vydrží bez nabíjení celý rok. K napájení vívokí využívá uživatelsky vyměnitelnou baterie typu CR2032.Sledujte svůj pokrok:

Pomocí bluetooth je možné odeslat zaznamenaná data z vívokí do deníku Garmin Connect. Garmin Connect je dostupný pomoc mobilní aplikace pro Android či iOS platformy. V deníku je možné sledovat statistiku absolvovaných aktivit. Pro lepší motivaci je možné se pomocí deníku Garmin Connect spojit s dalšími uživateli (například pracovními kolegy) a vzájemně porovnávat dosažené hodnoty.

Obsah balení:

• vívokí
• gumový obal sklipem
• Manuál

Technické parametry Garmin vívokí

Obecné
Hmotnost26 g (lehké)
Balení obsahujeOriginální hodinky a krabička, záruční list a český návod
Pouzdro
Pouzdro (materiál)plast
Ciferník
Velikost displeje (š. x v.)25 x 10 mm
Pohon / strojek
Pohonbateriový (quartz)
BaterieCR2032
Výdrž bateriedo 1 roku
Dodatečné funkce
Celodenní sledování srdeční frekvenceNe
Doplňkové vlastnosti
Odolné proti otřesům(6G)
ano
Spojení / připojení / propojení
Garmin Connect IQ™ (kompatibilita s PC, MAC, mobile app)Ano
PC propojeníANT+Sport™